Beta Elektronik

8 Yllık Tecrübe 8 Yıllık Başarı Profesyonel Olma Yolundayız.

BETA ELEKTRONİK;
Bilişim teknolojileri alanında orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, uygulanması ve teknolojideki son yeniliklerin takip edilerek kurumsal çözümlerin çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla 2012 yılında Manisa’da kurulmuştur. Profesyonellik, yaratıcılık, çözüm odaklı düşünme ve pazarı geliştirme prensipleri ile Müşteri memnuniyetini yakalamak tek hedefimiz olmuştur. Teknolojik gelişmeleri ve sektördeki yenilikleri öncü olarak takip eden firma yönetimi, profesyonel ekipleri ve güçlü yapısı ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Kamu ve Özel Sektör projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kuruluşundan bugüne Türkiye’nin her bölgesinde; Bilişim ve zayıf akım teknolojileri çözümlerinde örnek nitelikte birçok projeye imzasını atmıştır.
Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektörün önemli oyuncularından birisi olan BETA ELEKTRONİK müşterilerinin menuniyetini her zaman firma çıkarlarının önünde tutmuştur. Müşteri memnuniyetini başlangıç noktasına koyan firmamız deneyim ve profesyonelliği ile bu amacı varoluş felsefesi haline getirmiştir.
Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...

Do you need any requirement for electrical repair or maintenance?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiu tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad mi veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex eatrl commodo consequat. Duis aute irure dolor in.

  • Bize Ulaşın
  • 0 506 752 0770
  • info@betaelektronik.com